Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

نظارت ۱۵ تیم بازرسی بر بازار شب یلدای همدان

معاون نظارت، بازرسی و حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: نظارت بر بازار شب یلدای این استان با حضور ۱۵ تیم بازرسی کلید خورده است.

نظارت دائمی ناظران شرعی در کشتارگاه‌های استان همدان

مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از نظارت دائمی ناظران شرعی در کشتارگاه‌های استان خبر داد و گفت: در واحدهای فرآوری گوشت و محصولات گوشتی نیز ناظر پاره وقت شرعی حضور دارد.

افراد بالای ۱۸سال داری پرونده سلامت می‌شوند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان درگزین گفت: در پویش ملی سلامت افراد بالای ۱۸ سال با غربالگری دیابت و فشارخون بالا دارای پرونده سلامت می‌شوند و در صورت تشخیص بیماری تحت کنترل و درمان قرار می‌گیرند.

توزیع هفتگی ۱۸۰ هزار پاکت شیر رایگان بین دانش آموزان همدانی

مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: توزیع هفتگی ۱۸۰ هزار پاکت شیر رایگان به دانش آموزان مقاطع ابتدایی همدان برنامه ریزی شده و از هفته آینده کلید می خورد.

کاهش ۳.۱ درصدی طلاق در همدان

مدیرکل ثبت احوال همدان از ثبت ۲ هزار و ۵۵۶ مورد واقعه طلاق در استان طی هشت ماهه امسال خبر داد و گفت: این واقعه نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۲ هزار و ۶۳۸ مورد۳.۱ درصد کاهش داشته است.

آمار جان‌باختگان گازگرفتگی در همدان به ۲۱ نفر رسید

سرپرست اداره‌کل پزشکی قانونی استان همدان اعلام کرد: دو مرد در روستای چورمق شهرستان کبودراهنگ بر اثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شده و جان باختند.

کاهش ۴ درصدی نزاع و درگیری در همدان

مدیرکل پزشکی قانونی همدان از کاهش ۴ درصدی نزاع و درگیری در همدان خبر داد و گفت: امسال ۱۱ هزار و ۱۱۰ نفر به علت آسیب‌های ناشی از نزاع و درگیری به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده‌اند.

استفاده از عناوین علمی غیر واقع در مکاتبات اداری و تبلیغات عمومی جرم است

دادستان همدان گفت: استفاده غیر مجاز از عناوین علمی همچون دکتر، مهندس و به مانند این‌ها، بدون داشتن مدرک معتبر قانونی، جرم است.

جریمه میلیاردی شرکت نصب آسانسور در ملایر به اتهام گران‌فروشی

رئیس شعبه دوم بدوی تعزیرات حکومتی ملایر گفت: یک شرکت نصب آسانسور به اتهام گران‌فروشی در فروش و نصب به پرداخت بیش از سه میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

پلمب ۴ مرکز غیرمجاز مداخله‌گر امور پزشکی در همدان

مدیر نظارت و اعتباربخشی در امور درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان از پلمب چهار مرکز غیرمجاز مداخله‌گر در امور پزشکی و دندانپزشکی در همدان خبر داد.

۱۹ نوزاد سالم از مادران مبتلا به ایدز در همدان متولد شدند

کارشناس برنامه ایدز معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۹ نوزاد سالم تاکنون از مادران اچ.آی.وی مثبت در این استان با توجه به مراقبت و اقدام های صورت گرفته متولد شدند.

بازار همدان ساماندهی می‌شود

فرماندار همدان گفت: ساماندهی بازار همدان مطالبه مشترک مردم و کسبه است که فرمانداری این مهم را از متولیان پیگیری می کند.

فعال‌سازی کامل دوربین‌های محدوده ترافیک همدان

دوربین‌های پلاک خوان محدوده ترافیک شهر همدان از سوی شهرداری در رینگ اول و دوم محدوده های مرکزی به طور کامل فعال شده است و رانندگان در صورت ورود به این طرح در ساعات مشخص شده به صورت ثبت تخلف آنلاین جریمه می‌شوند.