Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

فروش مرغ بالاتر از ۸۵ هزار تومان در همدان مصداق گرانفروشی است

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری همدان با بیان اینکه فروش مرغ بالاتر از ۸۵ هزار تومان تخلف و مصداق گرانفروشی است، اظهار کرد: قیمت‌های بالاتر از ۸۵ هزارتومان به مراجع قانونی معرفی و برخورد خواهد شد.

کاشت ۱۲ میلیون درخت در همدان/ ۷۰ درصد اراضی رفع تداخل شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان کاشت ۱۲ میلیون درخت در استان خبر داد و گفت: نهضت مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور از اقدامات موثر در حوزه حفظ خاک به شمار می‌رود.

آغاز ثبت‌نام خودروهای وارداتی از عصر امروز/ متقاضیان ۳ روز مهلت دارند

مدیر سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی از بازگشایی سایت سامانه خودروهای وارداتی برای ثبت‌نام متقاضیان مرحله اول که در اسفند ماه سال گذشته ثبت‌نام کرده بودند، خبر داد و گفت: در این مرحله ۱۱ خودرو وارداتی عرضه شده و تا پایان روز چهارشنبه (۱۵ آذر ماه) مهلت ثبت‌نام وجود خواهد داشت.

قیمت آپارتمان‌های متری ۱۰۰ میلیون در همدان اسمی است

عضو هیأت مدیره اتحادیه مشاورین املاک همدان با تأکید بر اینکه بازار مسکن در رکود عمیقی به سرمی‌برد، گفت: میزان معاملات مسکن در همدان در سه ماهه اخیر امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۸ درصد کاهش داشته است.

صادرات ۵.۹ میلیون دلاری کالای دانش بنیان از همدان

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان گفت: ۵.۹ میلیون دلار صادرات کالای دانش بنیان و فناور از ابتدای سال تاکنون از این استان صادر شده است.

واکنش استاندار همدان به گلایه امام جمعه/ مسئولان بهداشتی سلامت آب را تضمین کرده‌اند

استاندار همدان در واکنش به گلایه امام جمعه درباره طعم آب گفت: آب شرب همدان بر‌اساس آزمایشات انجام شده استاندارد است و هیچ مشکلی ندارد.

مصرف گاز در همدان پنج درصد افزایش یافت

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گفت: ۲ میلیارد و ۵۳۴ میلیون و ۹۰۶ هزار متر مکعب گاز طبیعی از ابتدای سال تا پایان آبان، در این استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد پنج درصدی دارد.

دلایل کاهش ساخت مسکن در همدان

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان همدان با اشاره به رکود بازار مسکن، گفت: میزان ساخت مسکن در همدان نسبت به سال‌های گذشته کمتر شده است.

کیفیت آب همدان متأثر از کیفیت آب سد تالوار است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه همواره کیفیت آب آشامیدنی خط قرمز شرکت آبفاست، گفت: با توجه به کاهش بارندگی‌ها در سالیان اخیر و کمبود منابع آبی در شهر همدان، در حال حاضر به علت برداشت بیشتر از سد تالوار، کیفیت آب همدان هم متأثر از کیفیت آب سد تالوار شده است.

کاهش قیمت گوشت گوسفندی در همدان

معاون مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از به‌روزرسانی قیمت گوشت قرمز در همدان خبر داد و گفت: به‌روزرسانی قیمت گوشت قرمز در استان همدان کاهشی است.

ساخت‌وساز در بافت‌های فرسوده همدان رونق ندارد

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از صدور ۹۵۲ پروانه ساختمانی در محلات بازآفرینی استان همدان خبر داد و گفت: در شش ماهه امسال ۹۵۲ پروانه در سامانه ستاد ملی ثبت شده است که رشدی در این زمینه نداشته‌ایم.

آغاز عملیات آزادسازی حریم و بستر رودخانه عباس‌آباد همدان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از آغاز عملیات آزادسازی حریم و بستر رودخانه عباس‌آباد شهر همدان خبر داد.

جوجه ریزی در همدان افزایش یافت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تامین مرغ مورد نیاز بازار استان خبر داد و گفت: جوجه ریزی در ماه‌های اخیر استان همدان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.