Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس

ارتش با نگاه حضرت امام خمینی (ره) هویت جدید پیدا کرد

استاندار همدان گفت: حضرت امام‌خمینی(ره) در ماه‌های ابتدایی انقلاب با صدور پیام تاریخی روز ۲۹ فروردین‌ماه را به عنوان روز ارتش تعیین کردند و ارتش مکتبی بر اساس نگاه امام عظیم‌الشأن(ره) هویت جدید پیدا کرد.

امام جمعه همدان:

«وعده صادق» قدرت علمی و فناوری ایران را ثابت کرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: عملیات «وعده صادق» علیه اهدافی در سرزمین های اشغالی، نه تنها توانایی نظامی کشور بلکه قدرت علمی و تکنولوژی ایران اسلامی را ثابت کرد.

جمهوری اسلامی شرایط منطقه را به نفع مردم مهندسی می‌کند

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی هر کجا احساس کند مردمی به ویژه ملت ایران و خاک کشور مورد تعرض واقع شود، مردانه می‌ایستد و شرایط منطقه را به نفع مردم مهندسی می‌کند.

اعزام هزار و ۲۱۹ زائر از همدان به حج تمتع

مدیرکل حج و زیارت استان همدان گفت: امسال هزار و ۲۱۹ زائر از این استان در قالب ۱۷ کاروان به سرزمین وحی مشرف خواهند شد.

اقدام دلاورمردان سپاه یک حرکت انقلابی است

استاندار همدان اقدام دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی را یک حرکت انقلابی دانست.

پروازهای فرودگاه همدان برای اعزام حج ۱۴۰۳ برقرار شود

منتخب مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با گلایه از عدم برقراری پرواز حج تمتع ۱۴۰۳ از فرودگاه همدان گفت: انتظار داریم فرودگاه همدان که یکی از فرودگاه‌های به‌روز، با تجهیزات و امکانات لازم است، برای اعزام حجاج امسال فعال شود.

قدردانی امام جمعه و استاندار همدان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان با صدور پیامی از حضور گسترده مردم این استان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کردند.

مردم در روز قدس پاسخ حمله رژیم صهیونیستی را خواهند داد

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه مردم در روز قدس پاسخ حمله رژیم صهیونیستی را خواهند داد، گفت: تمام مردم آزاده جهان و ملت ایران در روز قدس پاسخ رژیم جنایتکار صهیونیستی را خواهند داد.

فرهنگ عمومی تولید ثروت باید در جامعه ایجاد شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: فرهنگ عمومی تولید ثروت را در جامعه باید ایجاد کرده و جدی گرفته شود، البته تولید ثروت به معنای تجمل گرایی که امری مذموم است، نیست.

حرمت ماه مبارک رمضان در ایام نوروز حفظ شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: حرمت ماه مبارک رمضان همزمان با پذیرایی و استقبال از گردشگران و مسافران نوروزی از سوی دستگاه ها و دست اندرکاران باید حفظ و رعایت شود.

تخلف و تقلب در انتخابات جایی ندارد

استاندار همدان گفت: انتخابات یک رکن در نظام جمهوری اسلامی ایران است و به گونه‌ای اجرا می شود که تخلف و تقلب در آن جایی ندارد.

انتخابات در همدان در صحت، سلامت و نظم کم‌نظیر برگزار شد

فرماندار همدان اعلام کرد: انتخابات در همدان در صحت، سلامت و نظم کم‌نظیر برگزار شد و نظارت کامل بر انتخابات بود.

کاندیداها برای شکایت تا ۱۷ اسفند فرصت دارند

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان همدان گفت: نامزد‌ها در صورت داشتن شکایت تا ۱۷ اسفند فرصت دارند شکایات خود را ثبت کنند.