Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی بیش از سه هزار خودرو در همدان دوگانه‌سوز شدند

بیش از سه هزار خودرو در همدان دوگانه‌سوز شدند

b_150_150_16777215_00_images_aminroostayi.jpg

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از استقرار و حرکت 3 هزار و 726 دستگاه خودروی سواری و وانت بار استان روی ریل گازسوز شدن با استفاده از تسهیلات وزارت نفت خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی با اعلام مطلب بالا گفت: از ابتدای طرح تبدیل رايگان خودروهای عمومی تاکسی و وانت بار، تا کنون مراحل اجرایی طرح برای 3 هزار و 174 دستگاه از این نوع خودروها که واجد شرایط بودند به پایان رسیده و دوگانه‌سوز شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه پروژه دوگانه سوزشدن خودروهای اینترنتی و آژانس (اسنپ) نیز در جریان است، از تبدیل 52 دستگاه خودرو از این دست خبر داد.
ايشان با بيان اينكه هزينه ها براي گازسوزكردن خودروها، نسبت به ظرفيت مخازن و تجهيزات لازم و نوع خودرو متفاوت است بيان كرد: به طور ميانگين دوگانه سوز كردن هر خودرو حدود 100 ميليون ريال هزينه دربردارد كه خوشبختانه وزارت نفت اين هزينه را تقبل كرده است.
اين مقام مسئول ادامه داد: کارشناسان منطقه، به طور مستمر از 7 کارگاه مجاز تبدیل در استان بازدید و از نزدیک روند و نحوه انجام کار را مورد نظارت و پایش قرار مي دهند.
ایشان افزود: تنوع بخشي در سبد سوخت داراي مزيت هاي متعدديست و در ادامه سياست هاي حمايتي وزارت نفت، تمامی هزینه های گازسوزکردن خودروهای عمومی (تاکسی و وانت بار) و همچنین حدود۸۰ درصد از بار مالی مورد نیاز برای گازسوزکردن مسافربرهای اینترنتی و آژانس‌ها رايگان است.
روستایی اظهار داشت: برای هر دو دسته از مشمولان طرح، متقاضیان باید در سامانه اینترنتی GCR.NIOPDC.IR ثبت نام کرده، کارگاه مورد نظر خود را انتخاب و پس از دریافت کد رهگیری در صف انتظار قرار گيرند تا به محض اعلام، براي دوگانه سوز شدن خودروي خود مراجعه کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن