Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

افزایش ۲.۶۷ درصدی تحویل گاز طبیعی به نیروگاه‌ مفتح همدان

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افزایش ۲.۶۷ درصدی تحویل گاز طبیعی به نیروگاه‌ مفتح این استان خبر داد.

بهره‌مندی بیش از ۱۴ هزار مشترک خانگی از گاز در همدان

مدیرعامل شرکت گاز همدان گفت: این استان ۶۸۲ هزار و ۹۳۲ مشترک گاز در بخش خانگی استان همدان دارد که از این تعداد ۱۴ هزار و ۸۲ مشترک در سال گذشته به مشترکان اضافه شده‌اند.

امسال برای بهره‌برداری از گونه‌های مرتعی و جنگلی در همدان مجوز نمی‌دهیم

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با تأکید بر اینکه ۱۵ اردیبهشت مراتع استان به روی عشایر باز می‌شود، گفت: مراتع استان همدان هنوز برای چرای دام مناسب نیست به طوری‌که در نقاط بالادست تا ۱۵ اردیبهشت هم مناسب نیست.

نوسازی ۸۹ کیلومتر از شبکه آب‎رسانی استان همدان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اصلاح و نوسازی ۸۹ کیلومتر شبکه آب استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: اصلاح شبکه‌های فرسوده آب بخشی از اقدامات فنی برای کاهش هدررفت آب است.

پروازهای حج رسماً اعلام نشده/فعلاً هواپیمایی برای همدان خریداری نشده است

مدیر فرودگاه همدان با تأکید بر اینکه پروازهای حج تمتع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، گفت: پیگیری برای پروازهای حج تمتع از فرودگاه همدان صورت گرفته اما هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

افزایش 36 درصدی میزان بارش‌ها در استان همدان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون به طور میانگین ۲۷۷ میلیمتر بارش در استان ثبت شده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

واگذاری ۲۶۷ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی همدان

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: ۲۶۷ واحد مسکن مددجویی سال گذشته به مددجویان زیرپوشش بهزیستی استان واگذار شد که صددرصد تعهد احداث مسکن محقق شده است.

عملیات سوخت رسانی در استان همدان ۹ درصد افزایش یافت

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از افزایش ۹ درصدی سوخت رسانی این منطقه در عرصه تأمین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استانی و ملی در سال۱۴۰۲ خبر داد.

کیفیت آب شرب همدان ارتقاء می‌یابد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: آب شرب همدان مطابق آزمایشات مختلف انجام شده از حیث بهداشتی مشکلی ندارد با این وجود با تامین و نصب تجهیزات بیشتر برای تصفیه خانه شیخی جان کیفیت آب شرب این شهر ارتقاء می یابد.

محکومیت ۱۳ میلیاردی برای قاچاق سوخت در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از ضبط ۱۶ هزار لیتر نفت گاز قاچاق در همدان خبر داد.

همدان در بین استان‌های با پایین‌ترین نرخ تورم کالاهای غیرخوراکی و خدمات

همدان در بین استان‌های با پایین‌ترین نرخ تورم کالاهای غیرخوراکی و خدمات در اسفندماه سال ١٤٠٢ قرار گرفت و رتبه چهارم کشور را کسب کرد.

توسعه زنجیره تولید صنایع لبنی از راهکارهای رشد اقتصادی همدان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید بر توسعه زنجیره تولید محصولات لبنی در این استان گفت: توسعه زنجیره تولید در صنایع لبنی یکی‌ از راهکارهای موفق در رشد اقتصادی و اجتماعی استان است.

تحقق شعار سال با حذف امضاءهای طلایی و اصلاح قوانین مخل کسب‌وکار

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال تحت عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» ۵۸ فرصت سرمایه‌گذاری در استان شناسایی و در سامانه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری ثبت شده است، گفت: با ایجاد درگاه ملی مجوزها و حذف امضاءهای طلایی و شناسایی و اصلاح قوانین مخل کسب‌وکار مشارکت مردم و رشد تولید رخ خواهد داد.