Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی دانش‌آموزان همدانی مجازی امتحان می‌دهند

دانش‌آموزان همدانی مجازی امتحان می‌دهند

b_150_150_16777215_00_images_amoozeshmajazi.jpg

رئیس اداره سنجش اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان همدان گفت: امتحانات پایان ترم اول تمام دانش‌آموزان عادی روزانه در استان همدان به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمیدرضا بابایی اظهار کرد: امتحانات دانش آموزان عادی روزانه در دوره‌های اول و دوم متوسطه به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود همچنین این امتحانات داخلی است و آزمون توسط معلم گرفته می‌شود.
وی در رابطه با دروس عملی دانش‌آموزان هنرستانی و فنی‌وحرفه‌ای تصریح کرد: اگر این دانش‌آموزان به صورت حضوری آموزش دیده باشند امتحانات نیز حضوری است اما چون امکان آموزش حضوری در استان فراهم نبوده، امتحان حضوری برگزار نمی‌شود.
بابایی با بیان اینکه پیشنهاد معاون آموزش ابتدایی وزات آموزش‌وپرورش این بود که در درس فارسی و ریاضی آزمون عملکردی به صورت حضوری باشد، توضیح داد: در دوره ابتدایی ارزیابی ما کیفی و توصیفی است و هنگام آموزش انجام می‌شود اما به جهت اهمیتی که این دو درس دارند، قرار است آزمون عملکردی برگزار شود.
رئیس اداره سنجش اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان همدان ادامه داد: امتحان حضوری فقط در مناطق زرد و با اخذ مجوز کتبی از ستاد مدیریت کرونای استان برگزار خواهد شد.
وی گفت: در حال حاضر استان همدان در شرایط زرد قرار دارد اما تاکنون درخواستی از ادارات نواحی و شهرستان‌ها مبنی بر دریافت مجوز برگزاری امتحانات حضوری نداشته‌ایم بنابراین تمام امتحانات در همه دوره‌ها غیرحضوری است./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن