Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی اجرای ۱۳۲ برنامه در هفته تربیت‌بدنی در همدان

اجرای ۱۳۲ برنامه در هفته تربیت‌بدنی در همدان

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: برای ایجاد نشاط همگانی، ۱۳۲ برنامه متنوع فرهنگی، ورزشی در هفته تربیت بدنی برگزار می شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمید سیفی در جمع خبرنگاران گفت: تقویت نشاط همگانی در بین آحاد جامعه سرلوحه اجرای برنامه‌ها در هفته جاری است و البته با توجه به شیوع کرونا قصد داریم برنامه‌ها را با حداقل حضور فیزیکی مردم برگزار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی باید در راس برنامه‌ها قرار بگیرد و بر این اساس سعی بر اجرای برنامه‌ها با حداقل ورزشکار است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: برگزاری نشست‌های تخصصی با سازمان‌های مردم‌نهاد، هیات‌های ورزشی، همایش‌های پیاده‌روی خانگی، مسابقات دارت کارمندان دولت، کارگاه‌های آموزشی ویژه جوانان و خانواده‌ها، برگزاری همایش دوچرخه‌سواری، برگزاری مسابقات سپک تاکرا و پیاده‌روی در بلوار ارم و میزبانی مسابقات پرش ‌با اسب قهرمانی استان در همدان جزو برنامه‌های مهم اجرایی در این هفته است.
سیفی، برگزاری مسابقه دال پلان، لی‌لی، هفت‌سنگ، سمینار آموزشی ویژه باشگاه‌های خصوصی، حضور روسا و مربیان ورزشکاران در نماز جمعه، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی در فضای مجازی در خصوص آشنایی با آسیب‌های ورزشی، همایش کوه‌پیمایی، افتتاح طرح هر پارک یک بازی بومی و محلی، برگزاری جلسه هیات‌های ورزشی با نماینده و فرمانداران را از دیگر برنامه‌های مهم این هفته اعلام کرد.
لازم به ذکر است، همچنین همزمان با این هفته در استان همدان ۶ طرح ورزشی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن