Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی کاهش قیمت نوبرانه‌ها در همدان

کاهش قیمت نوبرانه‌ها در همدان

b_150_150_16777215_00_images_mive111.jpg

رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: روند قیمت میوه‌های نوبرانه در بازار کاهشی شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، رضا البرزی با بیان اینکه روند نزولی نرخ میوه‌های نوبرانه آغاز شده است اظهار داشت: با گرم شدن هوا و ورود میوه‌ها از نقاط مختلف کشور بدون شک قیمت میوه‌های تابستانی تعدیل می‌شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو گوجه سبز 50 هزار تومان، توت فرنگی 25 هزار و زردآلو 40 هزار تومان است تصریح کرد: این قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته روند کاهشی داشته است.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با اشاره به اینکه امسال با فراوانی تولید و عرضه تره بار و صیفی‌جات روبه‌رو هستیم گفت: قیمت خیار، گوجه فرنگی، بادمجان و کاهو مناسب خرید عموم مردم است.
البرزی با بیان اینکه در بازار میوه‌های پاییزی مانند سیب، پرتقال و کیوی هم وجود دارد اظهار داشت: نرخ این نوع میوه‌ها بین 5 تا 8 هزار تومان است.
وی از کاهش شدید قیمت موز در بازار خبر داد و گفت: به علت واردات گسترده موز در استان، شاهد کاهش قیمت این کالا از 50 هزار به 20 هزار تومان هستیم.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه میزان تقاضا در بازار میوه‌های نوبرانه رضایت‌بخش است تصریح کرد: با ورود محصولات مناطقی مانند کاشان و شهریار نرخ میوه‌های نوبرانه بیش از پیش شکسته می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن